Obudzili go wydechem najgłośniejszego Lamborghini: śpioch był w szoku, ale trudno się dziwić (wideo)

Jeśli macie problem z wyciągnięciem kogoś z łóżka mamy dla Was ciekawy sposób. Wystarczy posiadać w garażu Lamborghini – najlepiej Murcielago LP640 z przerobionym wydechem, który przekracza wszelkie normy głośności wydechu. W Polsce limit ten wynosi 72 decybele, ale już za 3 lata poziom ten może zostać zmniejszony do 68 decybeli.

Ile decybeli generuje wydech Lamborghini na załączonym materiale filmowym? Trudno powiedzieć, ponieważ nikt tego nie zmierzył. Jednak już seryjny wydech Murcielago generuje hałas w wysokości 74,9 decybeli. Najgłośniejsze Murcielago na świecie zbliża się nawet do 143 decybeli, co jest porównywalne ze startującym odrzutowcem. Zakładamy, że podobne wartości wytwarza ten konkretny egzemplarz Lambo.

> Starym BMW pokazał „cwaniaczkowi” w Lamborghini gdzie jest jego miejsce: szczękę zbierał z podłogi (wideo)

Gdy już staniemy się posiadaczami Lambo, wystarczy otworzyć drzwi do pomieszczenia, w którym śpi wybrana osoba. Pozostaje już tylko podjechanie Murcielago do drzwi (oczywiście tyłem), wrzucenie na luz i gaz do oporu. W ten sposób obudzimy największego nawet śpiocha. Szczerze mówiąc sami nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby zafundowano nam taką pobudkę..