Pędził BMW 200 km/h i spowolniło go Audi: kierowcy „bawarki” puściły nerwy (wideo)

Kierowca BMW na załączonym materiale wideo raczej nie potrafi trzymać nerwów na wodzy. Jego słabość uwidoczniła się podczas przejażdżki po autostradzie. BMW pędziło lewym pasem z prędkością przekraczającą 200 km/h i zostało zhamowane przez Audi wyprzedzające ciężarówkę.

Kierującego BMW tak rozwścieczył manewr kierowcy Audi A4, że postanowił dopuścić się bardzo nieodpowiedzialnego i niebezpiecznego zachowania drogowego, za które można nawet stracić prawo jazdy.„Odwdzięczył się” gwałtownym hamowaniem przed maską Audi, które było na tyle mocne, że kierowca jadącej za nimi ciężarówki również został zmuszony do awaryjnego hamowania. Całe szczęście, że w następstwie tego spotkania nie doszło do wypadku, który mógł zakończyć się tragedią.

BMW na wideo to seria 5 piątej generacji w najbardziej praktycznej wersji kombi (E61). Auto było oferowane z wieloma jednostkami napędowymi, w tym z sześciocylindrowym motorem wysokoprężnym o pojemności 3.0 l i mocy 272 koni mechanicznych. BMW serii 5 (E61) produkowano w latach 2003-2010 i dobrze wyposażony egzemplarz możemy nabyć już za niecałe 30 tysięcy złotych.