Tak wyglądają multimedia nowego Mercedesa Klasy S 2021 (wideo)

Nowy Mercedes Klasy S 2021 jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier. W sieci po raz pierwszy opublikowano zdjęcia nowego modelu praktyczne bez kamuflażu, które ujawniają przód, tył oraz wnętrze Klasy S 2021.

Z zewnątrz Klasa S W223 podąża zgodnie z najnowszym językiem stylistycznym niemieckiej firmy, który znamy z najnowszych modeli CLS oraz Klasy E. Mercedes Klasy S jest oczywiście odpowiednio większy i pomimo, że z tyłu można go pomylić z Klasą E, przednie reflektory otrzymały własną tożsamość i zostały opracowane specjalnie dla tego modelu.

Aktualizacja: w sieci pojawiło się wideo prezentujące system multimedialny nowej Klasy S. Do obejrzenia poniżej:

https://www.instagram.com/p/CAHyzjkJdK2/?utm_source=ig_web_copy_link

> Nowy Mercedes Klasy E 2021 (zdjęcia)

Zgodnie z oczekiwaniami, do prawdziwej rewolucji zaszło w kabinie najbardziej luksusowego modelu Mercedesa. Projekt jest całkowicie nowy i opiera się na ogromnym, centralnie zamontowanym dotykowym ekranie. Nie mamy wątpliwości, że ten wywoła wiele kontrowersji, ale najbardziej zastanawiające jest potężne wgłębienie za cyfrowym zestawem wskaźników. Być może jest to coś w rodzaju wyświetlacza head-up?

> Tak może wyglądać nowy Mercedes SL 2022

Poza wyświetlaczem można zauważyć nową kierownicę wprowadzoną wcześniej do Klasy E 2021 po liftingu oraz boczne pionowe otwory wentylacyjnego wyraźnie inspirowane tymi z koncepcyjnego modelu Vision EQS.

Na wszelkie szczegóły oraz oficjalne dane musimy poczekać do momentu prezentacji modelu. Nowy Mercedes Klasy S powinien zadebiutować w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Poniżej znajduje się więcej zdjęć niż jedno, więc kliknij strzałkę w prawo, aby zobaczyć wszystkie.

https://www.instagram.com/p/CAFBULNJOL9/?utm_source=ig_embed