Tak może wyglądać nowe BMW M2 2022 pod warunkiem, że nie przyjmie masywnych nerek

BMW M2 jest jednym z najchętniej wybieranych sportowych modeli BMW na naszym rynku. Uwielbiane przez wielu M2 w ciągu najbliższych dwóch lat powinno zadebiutować w formie nowej generacji. Jeszcze cieplutkie renderingi od niezależnych grafików motoryzacyjnych pomogą nam sobie wyobrazić, jak może wyglądać nowy model.

Renderingi uświadomiły nam przede wszystkim jedną istotną rzecz. Jeśli inżynierowie BMW zdecydują się na porzucenie pomysłu masywnych nerek, to nowa generacja M2 będzie wyglądała jeszcze lepiej niż obecna. Na szczególną uwagę zasługują ogromne wloty powietrza z osłonami z włókna węglowego oraz nowo zaprojektowane reflektory. Nie ma zdjęć przedstawiających tylnej części samochodu, ale zauważalne są tradycyjne dla modeli „M” lusterka i bardzo ciekawe koła.

Uważa się, że pod maskę nowej generacji BMW M2 G87 trafi ten sam rzędowy, sześciocylindrowy silnik o pojemności 3.0 l, który pracuje pod maską modeli X3 M oraz X4 M. Spodziewamy się wzrostu mocy w okolice 450 koni mechanicznych.