Ile kosztuje nowa Toyota GR Supra ze słabszym silnikiem 2.0 258 KM? (polski cennik)

Toyota Motor Poland wprowadza do polskich salonów GR Suprę z nowym dwulitrowym, czterocylindrowym silnikiem o mocy 258 koni mechanicznych. Do tej pory dostępna była wyłącznie wersja z trzylitrową jednostką R6 o mocy 340 koni mechanicznych. Ile trzeba zapłacić za słabszy wariant GR Supry?

Nowa Toyota GR Supra – polska cena, wyposażenie

GR Supra startuje od 209.900 złotych za wersję Dynamic. Jest to najniższa wersja wyposażenia, która obejmuje m.in. światła LED-owe, system nawigacji, podgrzewane fotele kierowcy i pasażera, kamerę cofania, 18-calowe aluminiowe felgi, klimatyzację automatyczną czy tapicerkę z alkantary z elementami skóry.

Toyota GR Supra 2.0 Turbo
Toyota GR Supra 2.0 Turbo

Bogatsza wersja Fuji Speedway za 223.900 złotych zyskuje ponadto aktywny sportowy mechanizm różnicowy, aluminiowe pedały, system aktywnego zawieszenia, lusterka zewnętrze w kolorze czarnym oraz większe 19-calowe felgi w kolorze czarnym matowym.

Toyota GR Supra 2.0 Turbo

Najwyższa wersja Executive jest dostępna wyłącznie z trzylitrowym wariantem o mocy 340 KM. Kosztuje aż 315.900 złotych, ale oprócz znacznie mocniejszego silnika jest wyposażona w adaptacyjny tempomat, wiele dodatkowych systemów bezpieczeństwa, przednie i tylne czujniki parkowania, wyświetlacz HUD, system audio JBL, 19-calowe felgi w kolorze czarnym i srebrnym oraz skórzaną tapicerkę (połączenie skóry naturalnej i syntetycznej).

Toyota GR Supra 2.0 – osiągi, moc

Toyota GR Supra 2.0 generuje 258 koni mechanicznych i osiąga pierwszą setkę w czasie 5,2 sekundy. Dla porównania, 340-konna Supra osiąga 100 km/h w czasie 4,3 sekundy.

> Toyota GR Supra 2.0 – dane techniczne, zdjęcia

W salonach Toyoty już od dzisiaj można składać zamówienia na słabszą GR Suprę.

Toyota GR Supra 2.0 Turbo