Chcesz kupić nowego Fiata Tipo 2020? Z tym pakietem Fiat obiecuje do 50% oszczędności

Fiat bardzo chce zwiększyć atrakcyjność budżetowego modelu Tipo nie tylko w Europie, ale również na kilku rynkach na całym świecie. Włosi wprowadzili do oferty nowy pakiet o nazwie „More”. Jest dedykowany wszystkim wersjom – hatchback, sedan i kombi – we wszystkich wersjach wyposażenia z wyjątkiem S-Design – Street, Mirror, Lounge i Sport.

Co daje pakiet „More”?

Fiat twierdzi, że klient, który wybierze Tipo w wersji z pakietem „More” oszczędzi na wyposażeniu nawet do 50%. Pakiet „More” w przypadku wersji Sport nadaje modelowi jeszcze bardziej sportowego charakteru. W Lounge dodaje nowe systemy bezpieczeństwa i systemy zwiększające komfort jazdy. Mirror i Street zyskują więcej nowoczesnej technologii.

Jeśli chodzi o Tipo Sport pakiet „More” dodaje czarny kontrastowy dach, spojler przedni, spojlery boczne, 18-calowe dwukolorowe koła, reflektory bi-ksenonowe, przyciemnione tylne szyby i nowe systemy bezpieczeństwa w standardzie. Fiat Tipo Mirror zyska m.in. przyciemnione szyby, automatyczną klimatyzację i tylne czujniki parkowania. Tipo Lounge „More” otrzyma tempomat, przyciemnione tylne szyby, reflektory bi-ksenonowe, pakiet Komfort Plus i 17-calowe felgi aluminiowe. Wreszcie, Tipo Street z pakietem „More” oferuje czarne koła, UConnect z 5-calowym wyświetlaczem, tempomat, czujniki parkowania i manualną klimatyzację.

Informacja prasowa nie wspomina o innych zmianach. To oznacza, że pod maską znajdziemy te same silniki co w regularnej ofercie. Przypomnijmy, że Fiat Tipo na polskim rynku oferowany jest m.in. z czterocylindrowym silnikiem o pojemności 1.4 l o mocy 95 KM.