Wygraj podróż o wartości 10 000 zł lub ekspresy do kawy [konkurs KochamTo!]

Zapewne większość z Was, przynajmniej z tego grona czytelników, którzy zakończyli już swoją ścieżkę edukacyjną, codziennie chodzi do pracy żeby zarobić na życie. Często bywa tak, że praca kojarzy się z rutyną, z czymś nieprzyjemnym, ale niestety niewielu z nas pieniądze same spływają na konto.

W tym momencie ważną rzeczą jest, aby to co robicie, Wasza praca, była dla Was przyjemnością, w jakikolwiek sposób łączyła się z Waszą pasją. Ja o tym wiedziałem od dawna i już we wczesnych latach szkolnych kombinowałem co zrobić, żebym mógł się utrzymywać robiąc to co kocham. No i chyba mi się udało.

mercedes c63 amg

A co kocham? Jeśli czytacie tego bloga, zapewne zauważyliście, że opowiadamy o samochodach. Tak – motoryzacja to moja pasja, a w zasadzie jedna z kilku. Na szczęście na Motofilm.pl byłem w stanie połączyć aż dwie swoje pasje. Drugą z nich jest fotografia. Zdjęcia do praktycznie każdego z testów samochodów wykonuję samodzielnie, a efekty sesji zdjęciowych, oraz samo jej wykonywanie daje mi mnóstwo frajdy.

Pierwszy aparat fotograficzny otrzymałem od rodziców na urodziny. Jako, że kochałem również samochody, głównie te egzotyczne, razem z kolegą zaczęliśmy uprawiać tzw. car spotting. Wykonywaliśmy zdjęcia rzadkich samochodów spotykanych na drogach publicznych i publikowaliśmy je na forach internetowych (nie było wtedy jeszcze tak popularnego Facebooka). Z czasem staraliśmy się, aby kadry były co raz lepsze, aby zdobywały uznanie w wewnętrznych forumowych konkursach.

pagani zonda

Po jakimś czasie udało się zdobyć kontakt do właścicieli niektórych z samochodów, udoskonalić sprzęt fotograficzny, zdobyć umiejętności. Umówienie pierwszych indywidualnych sesji zdjęciowych było tylko kwestią czasu. Idąc tą drogą w końcu poznałem Sebastiana, założyciela MotoFilm.pl, który akurat potrzebował fotografa aby wykonać zdjęcia prasowego Lexusa IS F. Po tym spotkaniu podjęliśmy stałą współpracę no i jestem dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem.

Lexus IS F

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to, co chcielibyście robić w życiu, pomyślcie co jest Waszą prawdziwą pasją i starajcie się ze wszystkich sił iść w tym kierunku. Teraz może Wam w tym pomóc Mateusz Kusznierewicz i firma Siemens. Zorganizowali oni konkurs pod nazwą KochamTo!, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody! Pierwszą z nich jest podróż o wartości 10 000 złotych oraz ekspres do kawy Siemens EQ.9. Wspomniana wyżej podróż ma na celu wsparcie Was w zrealizowaniu swojej pasji. Są też dwie nagrody II stopnia i jest to ekspres do kawy Siemens EQ.6.

nagrody siemens

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na stronę www.kocham-to.pl i wysyłać swoje zgłoszenie. Opisz w nim co jest Waszą pasją, oraz w którym miejscu na świecie najchętniej chciałbyś się w niej rozwijać. Musisz oczywiście też kilkoma zdaniami przekonać Mateusza Kusznierewicza dlaczego to właśnie TY zasługujesz na wygraną. Do tekstu możesz oczywiście dorzucić kilka zdjęć czy ciekawy film. Nie jest to koniecznością, ale z pewnością dzięki temu Twoje zgłoszenie będzie ciekawsze.

KLIKNIJ I WYGRAJ

Na co jeszcze czekasz? Do dzieła! Mam nadzieję, że to właśnie któryś z Was, czytających mój wpis, pokaże swoją pasję od jak najciekawszej strony i zwycięży w tym konkursie! Powodzenia!