Nowy Opel Vivaro Tourer oraz Combi+ [oficjalnie]

Już niedługo podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie na stoisku Opla zobaczymy nowe Vivaro w dwóch wersjach: Tourer oraz Combi+.

Opel Vivaro Tourer jest przeznaczony dla bardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości wykończenia. W tylnej części znajdziemy dwa rzędy składające się z trzech indywidualnych foteli montowanych na szynach.

Fotele z drugiego rzędu można łatwo obrócić o 180 stopni czyniąc z samochodu mobilne biuro. Znajdziemy tam również dwa gniazda USB oraz gniazdo 220V. Z przodu standardowo montowana jest automatyczna klimatyzacja, natomiast z tyłu manualna.

Opel Vivaro Combi+ to z kolei auto, którym z łatwością przewieziemy nawet 9 osób. Tutaj w tylnej części montowane są 3-osobowe kanapy, które można wyjąć bez użycia żadnych narzędzi. Standardowo klimat w całym aucie utrzymuje manualna klimatyzacja.

Opcjonalnie oba modele mogą być wyposażone w drzwi przesuwane po stronie kierowcy, oraz jeden z czterech systemów multimedialnych, w tym Navi 80 IntelliLink z 7-calowym ekranem dotykowym oraz informacjami o korkach.