Kia Stinger – mamy POLSKIE CENY!

Długo oczekiwana nowość koreańskiego producenta – Kia Stinger wkracza na polski rynek. Otrzymaliśmy właśnie oficjalny cennik.

KIA Stinger GT

Auto będzie dostępne w czterech wersjach wyposażenia: L, XL, GT Line oraz GT. Klienci będą mieli do wyboru silniki o mocy od 200 do 370 KM połączone z 8-stopniowym automatem.

Najtańszą wersja w polskim cenniku będzie Kia Stinger L z 2-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 255 KM. Zapłacimy za nią od 149 900 złotych. Wysokoprężny wariant z silnikiem 2.2 CRDi o mocy 200 KM to cena od 179 900 złotych, natomiast najmocniejsza Kia Stinger GT z 3.3-litrowym V6 twin-turbo pochłonie z naszego portfela co najmniej 234 900 złotych.

Bazowa wersja będzie standardowo wyposażona między innymi w: projektorowe reflektory ze światłami LED do jazdy dziennej, tylne lampy LED, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, 2-strefową klimatyzację automatyczną, Kia Navi System, kamerę cofania, 7-calowy ekran dotykowy, elektrycznie sterowane fotele, system bezkluczykowego dostępu, podgrzewaną kierownicę oraz fotele przednie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo można liczyć na system autonomicznego hamowania, Keep Lane Assist, Driver Attention Alert, High Beam Assist, oraz Smart Cruise Control.

Zamówienia można składać już od sierpnia, natomiast pierwsze egzemplarze trafią do salonów w październiku tego roku.

KIA Stinger GT