Toyota Prius Plug-in

Nowa Toyota Prius Plug-in Hybrid została wyceniona przez polskiego importera. Cena za podstawowo wyposażony egzemplarz została ustalona na 152.900 złotych, co oznacza kwotę wyższą o 11.000 złotych w porównaniu do najlepiej wyposażonego Priusa Prestige.

Toyota Prius Plug-in charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niskim żużyciem paliwa – zaledwie 1 l na 100 km (emisja CO2 23 g/km). Auto przejedzie na elektryce do 50 km; prędkość maksymalna to 135 km/h w trybie elektrycznym.

Standardowe wyposażenie Priusa Plug-in hybrid obejmuje m.in. dwustrefową klimatyzację, system multimedialny Toyota Touch 2 z 8-calowym ekranem dotykowym i kamerą cofania, system indukcyjnego ładowania telefonu oraz pełne oświetlenie LED. Zainteresowani mogą rozszerzyć swój egzemplarz o pakiet Executive, który zawiera nagłośnienie JBL z dwoma dodatkowymi głośnikami, układ wykrywania przeszkód ICS, czujniki parkowania, system automatycznego parkowania oraz skórzane siedzenia. Cena za pakiet Executive to 13.000 złotych.

1 komentarz
  1. Dobra cena jak za takie auto. Najpierw ludzie zastanawiali się kto kupi hybrydy a teraz sprzedaż cały czas rośnie. Myślę, że Toyota jako lider na rynku hybryd spokojnie podwoi sprzedaż w następnym roku. Ludzie coraz częściej pytają właśnie o takie napędy.

Komentowanie zostało wyłączone.