Porsche Macan 2018 Facelift przyłapane

Porsche Macan istnieje na rynku od 2014 roku, co oznacza, że jest to stosunkowo młody pojazd. Ponieważ jednak konkurencja nie śpi i prezentuje nowe modele (GLC Coupe i Audi Q5), Porsche postanowiło popracować nad wersją po faceliftingu. Auto zostało właśnie przyłapane w kamuflażu podczas zimowych testów.

Zakamuflowany model otrzymał m.in. niewielką korektę wlotów powietrza oraz przestylizowany dyfuzor. Nie widać co prawda reflektorów, ale nie mamy wątpliwości, że będą wzorowane na tych z Porsche Panamery (w kształcie X). Wewnątrz pojawią się najnowsze systemy wspomagania jazdy i bezpieczeństwa.

Kiedy zobaczymy nowe Porsche Macan? Nasze źródła mówią o wiośnie 2018 roku. Prawdopodobnie do oferty wejdzie również wariant plug-in hybrid. Nie zapominajmy jednak, że GLC Coupe można zamówić w wersji GLC 63 AMG o mocy 510 KM, dlatego należy spodziewać się bardzo mocnej odmiany Macan Turbo o podobnej mocy. Oczywiście nie zabraknie także bardzo popularnego na naszym kontynencie diesla w modelu Macan S Diesel.

Źródło: Autoevolution