Jeep Wrangler Rubicon Recon na pożegnanie

Obecna generacja Jeep’a Wranglera powoli odchodzi na emeryturę. Firma postanowiła z tej okazji wydać ostatnią specjalną edycję tego modelu o nazwie Wrangler Rubicon Recon.

Jeep Wrangler Rubicon Recon charakteryzuje się licznymi elementami typowymi dla pojazdów terenowych. Należy również zauważyć 17-calowe koła Granite Crystal, na które nałożono specjalne opony BF Goodrich.

Napędzany silnikiem 3.6 L V6 model standardowo współpracuje z sześciobiegową manualną przekładnią mechaniczną, ale opcjonalnie jest możliwość zamówienia automatycznej, pięciobiegowej skrzyni biegów.

Wewnątrz, podgrzewane siedzenia zostały obite czarną skórą. Nie zabrakło także czerwonych pasów i dywaników z logo Jeep’a. Kierowca może korzystać z ekranu, który dostarcza różne informacje.

Ceny za model dwudrzwiowy startują od 39.145 dolarów, natomiast chętni na Wranglera Unlimited z czterema drzwiami muszą przygotować 42.945 dolarów.

Zupełnie nowa generacja Jeep’a Wranglera zadebiutuje w listopadzie. Oczekujemy, że model ten trafi do sprzedaży na początku 2018 roku.