Renault Talisman Grandtour. Ile kosztuje w 2016 roku?

Renault Talisman Grandtour oficjalnie wchodzi do polskich salonów. Ceny za podstawowo wyposażonego diesla Energy dCi 110 startują już od 96,900 złotych. Najtańszy wariant benzynowy został wyceniony na 108,900 złotych, podczas gdy za najbogatszy egzemplarz INTIALE PARIS z silnikiem Energy dCi 160 EDC musimy przygotować 151,900 złotych.

Nowe Renault Talisman Grantour zostało wyposażone w tą samą technologię, która mieliśmy okazję poznać w sedanie. Znaczącą różnicą jest w przypadku Grandtour zastosowanie automatycznie otwieranej i zamykanej klapy bagażnika. Samochód po pierwszych, krótkich jazdach testowych dał się poznać, jako pewny, bardzo komfortowy i ekonomiczny środek transportu. Na szczególną uwagę zasługują szerokie fotele z funkcją wentylacji i masażu.

Cennik Renault Talisman Grandtour

Oczywiście nie zabrało oświetlenia ambientowego, systemu R-Link 2, automatycznie cofającego się fotela kierowcy w celu ułatwienia wsiadania/wysiadamia czy systemu MULTI-SENSE, umożliwiającego wybranie jednego z pięciu trybów jazdy: Eko, Komfort, Neutralny i Sport oraz jeden w pełni zależny od indywidualnych ustawień tryb Perso.

Talisman Grandtour to jedyny model w Polsce reprezentujący segment „D” wyposażony w technologię 4CONTROL – czyli skrętnych tylnych kół. Zastosowanie takiego systemu pozwoliło zmaksymalizować pozytywne cechy jezdne Talismana Grandtour i zmniejszyć średnice skrętu.

Renault TALISMAN Grandtour jest dostępny w czterech wersjach wyposażenia, w tym także w ekskluzywnej wersji Initiale Paris, która zapewnia jeszcze wyższy poziom wyrafinowania i komfortu, oferuje unikalny kolor nadwozia Fioletowy Améthyste, a także specjalną tapicerkę ze skóry licowej Nappa® i lepszą izolację akustyczną dzięki zastosowaniu bocznych szyb klejonych.