Nowa Toyota Corolla oficjalnie [facelifting]

Toyota Corolla, czyli jeden z najlepiej sprzedających się samochodów na świecie, wchodzi niebawem na rynek w odmłodzonej wersji. Auto otrzymało całkowicie przeprojektowany pas przedni, nowe tylne LED-owe lampy, chromowane akcenty oraz inny zderzak, dzięki czemu całość wygląda zdecydowanie bardziej agresywnie. Kupujący może pomalować swój egzemplarz na jeden z dziewięciu dostępnych kolorów, w tym Earth Bronze, Tokyo Red i Platinum Bronze oraz wybrać 16- lub 17-calowe aluminiowe felgi.

Nowa Toyota Corolla została oczywiście wyposażona w Toyota Safety Sense, który obejmuje wiele systemów bezpieczeństwa, takich jak Road Sign Assist, Lane Departure Alert czy Pre-Collision System.

Sprzedaż odświeżonej Corolli w Europie rozpocznie się latem 2016 roku. Niestety nie dysponujemy zdjęciami wnętrza samochodu.

2 komentarze

  1. Lifting jak najbardziej wniósł korzystne zmiany w tym aucie. Widać gołym okiem jeszcze bardziej zaostrzone i podkreslone linie nadwozia. Delikatnie poszli tutaj w strone Avensis. Całość efektownie się prezentuje, ciekawe ile będzie w podstawowej wersji kosztować.

  2. szkoda, że nie ma zdjęć wnętrza. ciekawe czy w tej generacji corolli będzie wszystko fajnie ze sobą grało tak jak w poprzedniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*