Jeremy Clarkson oficjalnie wyrzucony z Top Gear!

Jak donosi The Telegraph, Dyrektor Generalny BBC – Lord Hall w środę (dzisiaj) oficjalnie zwolni Jeremiego Clarksona z Top Gear. „Podziękujemy Clarksonowi za współpracę przy bardzo popularnym programie motoryzacyjnym, ale też uświadomimy go, że takie zachowanie nie jest tolerowane w naszej stacji”.

„Afera rozpoczęła się wtedy, gdy Clarkson, jedna z najlepiej płatnych gwiazd BBC, został poinformowany, że nie dostanie steka z frytkami po dniu zdjęciowym, ponieważ hotel, w którym się zatrzymali już nie serwował gorących dań” Producenci szukają zastępcy Clarksona, jednym z nich miałby być znany z radia kolekcjoner Ferrari Chris Evans, ale zarówno Richard Hammond jak i James May oświadczyli, że nie zamierzają dalej prowadzić Top Gear bez Jeremiego.

5 komentarzy do wpisu „Jeremy Clarkson oficjalnie wyrzucony z Top Gear!”

  1. Ledwo BBC otworzyło oddział Brit a już będzie musiało go zamykać :d …. jeśli to prawda to świat stracił najlepszy program motoryzacyjny wszech czasów 🙁

  2. „Jak donosi The Telegraph, Dyrektor Generalny BBC – Lord Hall w środę (dzisiaj) oficjalnie zwolni Jeremiego Clarksona z Top Gear.” To po co piszecie że już oficjalnie wyrzucony?

Możliwość komentowania jest wyłączona.