Citroen Berlingo Facelifting [Genewa 2015]

Citroen Berlingo doczekał się faceliftingu. Zastosowano w nim nowe zderzaki z diodami LED, przemodelowane reflektory oraz nowy grill. W ofercie pojawiły się także dwa nowe lakiery: Moka Grey oraz Cumulus Grey.

W środku znajdziecie nowy, 7-calowy wyświetlacz dotykowy obsługujący nawigację i multimedia, a także system Mirror Screen, który pozwala na połączenie się ze smartfonem. O nasze bezpieczeństwo zadba też system automatycznego hamowania awaryjnego, a wygodę zapewnią czujniki parkowania i kamera cofania.

Pod maskę trafią też nowy silnik BlueHDI, spełniający normę Euro6. Generuje on moc 120 KM i jest wyposażony w system Start&Stop, a połączono go z 6-biegową skrzynią manualną.

Dodatkowo pojawi się także wersja elektryczna, której silnik generuje 67 KM. Jej prędkość maksymalna wyniesie 110 km/h, a zasięg 170 km.

Oprócz odświeżonego Berlingo na stoisku Citroena mogliśmy podziwiać także koncepcyjnego Berlingo Mountain Vibe Concept, które jako pierwsze pojawiło się w sieci i zapowiedziało facelifting.