Jeśli chodzi o losy Hondy, wszyscy skupili się na Civicu Type R. Prawie nikt nie zauważył, że Honda przeprowadziła facelifting cywilnego modelu Civic.

Honda Civic 2015 ma nowe zawieszenie, dodatkowe technologie z zakresu bezpieczeństwa i inny infotainment. Modernizacje zewnętrzne obejmują nowe reflektory ze zintegrowanymi LEDami, przeprojektowane zderzaki, tylne lampy, nowe progi i czarny spojler.

Wewnątrz odświeżony Civic zyskał nowe fotele z chromowanymi klamkami i panel sterowania wykończony czarnym metalicznym kolorem. Najważniejszą nowością jest wprowadzenie zupełnie nowego systemu Infotainment z 7-calowym ekranem, który został oparty na systemie Anroid 4.04.

Honda twierdzi, że nowy Civic “jest znacznie przyjemniejszy w prowadzeniu i bardziej stabilny w każdych warunkach”.

Uaktualnienia dotyczą także systemów bezpieczeństwa. Nowy Civic 2015 będzie standardowo wyposażony w City-Brake Active, który pozwoli zminimalizować skutki kolizji lub w ogóle do niej nie dopuści.

Warto dodać, że wersja Sport od tej pory nawiązuje elementami do nowego Type R. Nie brakuje unikalnych kolorów czy 17-calowych aluminiowych felg.

Jeśli chodzi o silniki, dostępna będzie ta sama gama jednostek napędowych, w tym 1.8 l motor benzynowy o mocy 142 KM.

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.