Gokarty

14 lutego – każdy doskonale zna tę datę. To wtedy kwiaciarnie sprzedają niebotyczne ilości czerwonych róż, w kinach wyświetlane są tylko ckliwe filmy o miłości, a ze sklepowych półek znikają czekoladki w pudełeczkach w kształcie serca. Tego dnia po parkach, mimo dużego jak przystało na tę porę roku mrozu, spacerują pary zakochanych, restauracje zaś pękają w szwach goszcząc wpatrzonych w siebie przedstawicieli płci przeciwnych, którzy jak co roku w uroczysty sposób chcą spędzić swoje święto. Tak, Dzień Zakochanych rządzi się pewnymi prawami, schematami, które trudno jest przełamać. A może w tym roku dałoby się spędzić ten dzień nieco inaczej niż zwykle?

Nie tylko dla mężczyzn
Chociaż może się wydawać, że moja propozycja będzie idealnym prezentem na walentynki dla chłopaka to jednak w rzeczywistości jest to prezent dla dwojga, z którego zarówno on jak i ona mogą czerpać radość. Proponuję bowiem spędzenie Walentynek na czterech kółkach. Tego dnia ważne jest przecież to, aby być razem. Nie ważne, czy jest to kino, restauracja, domowe zacisze, czy na przykład… tor wyścigowy. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, może to być najlepszy moment, żeby swoją pasją zarazić swoją ukochaną. Kto wie, może zapraszając ją na “zmotoryzowaną” randkę obudzisz w niej ducha rajdowego kierowcy?

Jak zaimponować ukochanej
Kobiety lubią silnych mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań, szybkości, niebezpieczeństw, którzy bez wahania pokonują różne trudności. Zabierając swoją ukochaną na quady, gokarty czy Monster Trucki (np. z oferty http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-walentynki) możesz zafundować jej niezapomniane przeżycia. Możesz pokazać jej swoje umiejętności na torze, albo – i to będzie znacznie lepsze rozwiązanie – nauczyć ją jak wchodzić w zakręty, jak pokonywać rywali, kiedy dodawać gazu i jak driftować, a potem pozwolić jej pokonać Cię w wyścigu. W ten sposób z jednej strony jej zaimponujesz swoją męskością, z drugiej zaś pokażesz jak ważna jest dla Ciebie. Pamiętaj, że ten dzień ma należeć do Was obojga. Może sposób spędzenia Walentynek będzie typowo męski, ale i Ty i Ona powinniście się tego dnia czuć wyjątkowo.

Sukces gwarantowany
Nie musisz się martwić o to, że Twoja dziewczyna będzie niezadowolona. Wysiłek fizyczny i towarzysząca mu adrenalina na pewno spowoduje wydzielanie endorfin. Możesz być pewien, że wyścig quadami, gokartami czy przejażdżka Ferrari wprowadzi w euforię Twoją ukochaną, nawet jeśli może na początku będzie trochę zła, że zamiast romantycznej kolacji w eleganckiej restauracji, zafundowałeś jej dość ekstremalne wrażenia. Na wszelki wypadek miej jednak coś w zanadrzu. Po takich wrażeniach na pewno będziecie mieli ochotę odpocząć, zrelaksować się i coś zjeść. Wieczór w SPA, albo romantyczna kolacja będzie doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.