Mazda6 2015 Wagon

Mazda zaprezentowała model Mazda6 po faceliftingu. Od teraz klienci mogą wyposażyć wariant kombi w napęd na cztery koła. Taki napęd w Bośni i Hercegowinie będzie oferowany z jednostkami 2,2 l SKYACTIV-D o mocy 150 KM i 175 KM. Bardzo możliwe, że taka sama oferta czeka również polskich klientów.

Mazda6 Wagon AWD może współpracować z 6-biegową manualną przekładnią (34,230 euro) lub z 6-biegowym automatem (40,106 euro).

Aktualizacje zewnętrzne obejmują m.in. przemodelowane zderzaki, światła przeciwmgielne, nowe przednie i tylne świata i lekko zmodernizowany grill. Inne istotne zmiany to wprowadzenie nowej antenty, 19-calowych kół i dwóch nowych kolorów nadwozia – Sonic Silver Metallic i Titanium Flash Mica.

Mazda6 2015

Wewnątrz można znaleźć nowy schemat kolorów, 7-calowy centralnie zamontowany wyświetlacz, HUD, elektryczny hamulec postowy i chromowane akcenty. Poprawiono takzę izolację akustyczną i zdecydowano się na wprowadzenie technologii i-Activsense, mającej na celu identyfikacje zagrożeń i próbę ich uniknięcia.

Mazda6 2015