Kierowca wypada przez okno swojego samochodu! [Wideo]

Kierowca tego nagrania bez wątpienia może mówić o niesamowitym szczęściu – wypadając przez szybę swojego samochodu nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

Prawdopodobnie mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu uniknął zmiażdżenia w kabinie samochodu. Wideo tego niecodziennego wypadku możecie zobaczyć poniżej.

3 komentarze

  1. Wzorcowy dowód na to, że niezapięty pas bezpieczeństwa może równie dobrze ocalić życie co zapięty. Kwestia siły uderzenia.
    Oprócz przebiegu samej kolizji kole mnie to, w jaki sposób wyrzucony siłą bezwładności włącza się do ruchu z podporządkowanej. Skręca w lewo tuż przed “nosem”, jakby ścigał się z czasem.

  2. Absolutnie się nie zgadzam! Kabina jak widać na zwolnionym tempie jest nienaruszona a takie komentarze to woda na młyn wszystkich którzy twierdzą “że zapięte pasy mnie zabiją”.

  3. Po prostu do przeżycia takiego wypadku niezbędna jest odrobina szczęścia i o tym czy pasy bezpieczeństwa uratują życie czy wręcz przeciwnie decydują milimetry. Możliwe, że gdyby ten samochód uderzył pod nieco innym kątem sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej i pasy bezpieczeństwa były by niezbędne do przeżycia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*