VERVA Street Racing to największy festiwal motoryzacyjny w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się już 20 września na Stadionie Narodowym. Jak co roku, show poprzedzi Pit Party, czyli wystawa wyjątkowych sportowych maszyn i legend motoryzacji. Wśród ponad 300 niepowtarzalnych aut z całego świata może się znaleźć również Twój samochód!

Weź udział w konkursie #MojSamochodNaVSR i wygraj możliwość zaprezentowania go ponad 15 tysiącom fanów motoryzacji, którzy odwiedzą park maszyn podczas VERVA Street Racing. Ponadto będziesz miał niepowtarzalną okazję poznać zawodników ORLEN Team i VERVA Racing Team, a także zobaczyć zapierające dech w piersiach pokazy motoryzacyjne na żywo.

Jeżeli w Twoim garażu znajduje się samochód wyróżniający się wyglądem, wiekiem, historią lub osiągami to konkurs #MojSamochodNaVSR jest skierowany właśnie do Ciebie. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie

http://www.mojsamochod.vervastreetracing.pl

przesyłając zdjęcia samochodu wraz z krótkim opisem uzasadniającym jego nominację.
Jury wybierze trzy pojazdy, które zaprezentowane zostaną szerokiejpubliczności już 20 września 2014 roku podczas VERVA Street Racing! Zgłoszenia można wysyłać do dnia 8 września 2014 r. Dla uczestników konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody dodatkowe.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: http://www.mojsamochod.vervastreetracing.pl

Link do regulaminu konkursu: http://mojsamochod.vervastreetracing.pl/Regulamin.pdf

Mój-Samochód-na-VSRjpg

2 komentarze
  1. Ja bym chętnie pokazał swoje umiejętności na vervie.

    Moim GT86 można naprawdę dużo o czy nie jedna osoba się przekonała.

Komentowanie zostało wyłączone.