Oto nowe Volvo XC90 2015

Przed Wami oficjalne zdjęcia nowego Volvo XC90! Jak Wam się podoba? Największy model szwedzkiego producenta po 12 latach doczekał się następcy. Bardziej agresywny, choć nadal elegancki design może się podobać. Nie zrezygnowano oczywiście z charakterystycznych wysokich tylnych lamp, dzięki którym od razu rozpoznamy, co to za samochód.

Wewnątrz z pewnością nie zabraknie komfortu, również dla osób zasiadających w trzecim rzędzie siedzeń, gdzie bez problemu zmieszczą się osoby o wzroście nawet do 170 cm. Więcej informacji otrzymamy już za kilka dni i od razu Wam je przekażemy. Przypominamy, że auto w salonach pojawi się już na początku przyszłego roku.

Fot: WCF, Autoblog.nl

2 komentarze do wpisu „Oto nowe Volvo XC90 2015”

  1. W moim odczuciu „uroda” nowego „XC90” jest bardzo hybrydowa, jak na „Volvo”. Za sprawą muskularnej sylwetki oraz ekstrawaganckich tylnych lamp model staje się kontynuatorem pierwowzoru, jednakże wybija się ponad szablon płytszymi przetłoczeniami maski, szerzej „uśmiechniętymi” przednim zderzakiem i grillem czy płycej osadzonymi reflektorami. Szerszy wachlarz chromowanych akcentów dopełnia walory estetyczne i nadaje pożądanej dla tej klasy elegancji. Wiele w tym globalnego trendu, ale że z korzyścią dla projektu, to podpisuję się oburącz. 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.