Powitajcie nowy model w rodzinie Nissana – Pulsar. Pięciodrzwiowy hatchback trafi do europejskich salonów jesienią tego roku.

Nissan Pulsar powalczy z takimi modelami, jak Ford Focus, Volkswagen Golf czy Seat Leon. Stylistyka jest wyraźnie inspirowana nowym Qashqaiem. Całkowita długość auta to 4385 mm, natomiast rozstaw osi wynosi 2700 mm. Nissan Pulsar zapewnia najwięcej miejsca na nogi w swojej klasie.

Pod maskę trafi kilka silników, w tym 1,2 l motor DIG-T o mocy 115 KM, 1,6 l o mocy 190 KM oraz 1,5 l dCi o mocy 110 KM i 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego (emisja CO2 tylko 95 g/km). Wszystkie jednostki będą standardowo pracować z 6-biegową manualną przekładnią (CVT w opcji).

Pulsar będzie dostępny z licznymi systemami bezpieczeństwa oraz z drugą generacją systemu NissanConnect.

3 komentarze
  1. Propozycja niewątpliwie wzbogaci wachlarz wyboru dla miłośników aut o typowo miejskim sznycie. To ważne, że ich rynek jest poddawany coraz silniejszej konkurencji. 🙂

  2. to jest nissan tilda 2 zaprezentowany trzy lata temu, płyta podłogowa micry, nieco odświeżony wygląd… kaszana a na początku nawet mi się podobał

Komentowanie zostało wyłączone.