Toyota Yaris po faceliftingu – pierwsze zdjęcie

Oto pierwsze zdjęcie odnowionej Toyoty Yaris, która jak widać, zyskała większe reflektory, nowy zderzak, przemodelowany grill oraz nowe koła. Wewnątrz pojawi się nowe koło kierownicy i ulepszony system infotaiment (podobny do tego z Aygo).

Nasze informacje ograniczone są do minimum, dlatego będziemy musieli jeszcze poczekać na oficjalne dane producenta.

3 komentarze do wpisu „Toyota Yaris po faceliftingu – pierwsze zdjęcie”

  1. bardzo ciekawy jest zmieniony design i yarisa, i aygo. ogromna poprawa. nabrały charakteru i wyrazistości. wydaje mi sie że widziałam nowego z yarisa w opcji z panoramicznym dachem- marzy mi się coś takiego.
    Trzeba poczekać na szczegóły od producenta. mnie dodatkowo intryguje hybrydowa odsłona yarisa: czy dodatkowo poprawili osiągi i jeszcze bardziej wyśrubowali spalanie.

  2. Jeżdze Yariską w wersji hybrydowej i musze przyznać że samochód mnie pozytywnie zaskoczył pod względem miejsca w środku jak i niskiego spalania. Pomimo pewnych obaw przed hybryda teraz jestem zadowolony z decyzji. Tym bardziej ze jezdze bardzo duzo w miescie a wtedy wychodzi mi małe spalanie 😉

  3. hybrydowy yaris jest najprzystępniejszą hybrydą. oferta jest tak ciekawa, że cieżko się nad nim nie zastanawiać, kiedy planuje się zmianę samochodu. niezawodność + ekonomia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.