Jak otworzyć maskę w nowym Renault Twingo? [wideo]

Renault Twingo to model przeznaczony głównie dla kobiet, więc jeśli mam być szczery, ogarnęło mnie niesamowite zdziwienie po obejrzeniu wideo poniżej. Okazuje się, że malutki francuski samochodzik z silnikiem umieszczonym z tyłu, wymaga całkiem sporo umiejętności i cierpliwości od osoby, która postanowi np. dolać płynu do spryskiwaczy.

W celu otworzenia maski należy usunąć dwa elementy w grillu, a następnie pociągnąć dwie dźwignie. Potem jest już z górki, bo tak: podważasz maskę, pociągasz do siebie i otwierasz…

Nie jest to trochę zbyt skomplikowane?

14 komentarzy do wpisu „Jak otworzyć maskę w nowym Renault Twingo? [wideo]”

  • zima we Francji?hehehe
   z reszta to samochód dla kobiet, które aby wymienić baterie czy dolać płynu jeżdżą do serwisu…

   • Oj, chyba niewiele wiesz o Francji, bo zimy w niektórych regionach bywają bardzo ostre i śnieżne. Francja całkiem spory kraj – nie tylko Lazurowe Wybrzeże.
    Pozdrawiam

 1. totalna porażka.. żeby zamknąć to gówno trzeba dotykać maski i tym samym wybrudzić ręce.. z tego co widać ten typ szorował garniakiem po masce.. jajami też. dajcie spokój..

 2. Audi A2 też tak ma. Tylko, że chcąc zmienić olej czy płyn lub sprawdzić stan oleju nie trzeba 'otwierać’/zdejmować maski, wystraczy uchylić atrapę, która jest do tego przystosowana i otwira się z poziomu wnętrza auta.

  • jak też tak ma,skoro tam sie tylko odchyla grill? a tu trzeba kombinowac jak koń pod góre.

 3. Znaczy, że każdy se może otworzyć maskę i ukraść akumulator albo dolać coś do chłodnicy, żeby się auto zepsuło? Poza tym i tak się ubrudzisz odkręcając kurki i 'składając' brudną maskę.

 4. maska gwarantuje również regularne „postarzanie” lakieru na nadkolach. genialne rozwiązanie

Możliwość komentowania jest wyłączona.