W Maszkowicach (województwo małopolskie) doszło do nietypowego incydentu na jednej z dróg przelotowych. Otóż grupa napalonych Romów z nieznanych nam przyczyn zaatakowała kierowców przejeżdżających przez miasto. Nie wiemy, czy ktoś został ranny, ale jak zobaczycie na wideo poniżej, o sprawie na pewno została poinformowana policja.

12 komentarzy
  1. Jestem cyganem i jak widzę takie komentarze wlasinie rozumie ze Polska to kraj który próbuje dopasować sie do reszty siwiata tylko problem jest taki ze ludność jest zacofana dużo jest rasizmu i ludzie kulturę maja wyluczona ale hamstwo wrodzone żal mi was ze tak musicie cierpieć a przecież hitler was mordował i skąd tyle rasizmu w was, mozna dużo o was mowić ale nie warto. Pedofile matko buiczynie gwałciciele muk bym tak wymieniać czego my nierobimy teras sie zastanówcie.

   1. hehehe – z ciebie taki cygan jak z koziej (przepraszam, że tu o twojej starej piszę) dupy trąba – cygan by pojechał po całości, a ty to popierdółka jesteś…. miejsce cygan jest na śmietniku – bo tam jest ich naturalne środowisko – bród, smród i syf…..

 1. Problemy Romów zniknęłyby, gdyby w końcu zaczęli oni pracować.

  “Cygan nie sieje, Cygan nie orze
  Gdzie tylko spojrzy tam jego zboże “.

 2. Na dyskotece w Rumunii bawi się Polak z napisem na koszulce:

  ,,Cyganie mają trzy problemy”. Nie trwało długo, stanął przed nim Cygan, byczysko:
  – Ty, a w dziób chcesz?
  – To jest pierwszy z waszych problemów – odpowiedział Polak – agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
  Dyskoteka się skończyła, Polak wychodzi, a na niego tłum Cyganów czeka.
  – No, teraz się z tobą policzymy – warknęli Cyganie gremialnie.
  – A to jest drugi z waszych problemów – mówi Polak. – Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam,
  tylko zawsze wołacie wszystkich swoich.
  – Zaraz nam to odszczekasz! – wrzasnęli Cyganie, wyciągając noże.
  – I to jest trzeci z waszych problemów – westchnął ciężko Polak, wyjmując pistolet maszynowy. – Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami…

 3. wyjebac gowno z naszego kraju niech wracaja do rumuni gdzie tata puka corke matke babcie ,dziadka i psa o ile go wczesniej nie zjedli

 4. Mało kto chyba lubi cyganów, ale mimo wszystko motofilm powinien być postrzegany jako neutralny. Film jak najbardziej popieram, ale komentarzy rasistowskich nie.

Komentowanie zostało wyłączone.