Przyzwyczailiśmy się już do ludzi, którzy grają tzw. “szeryfów” i blokują jeden z pasów ruchu w czasie zatoru, mimo że jest to karane, bardzo nieodpowiedzialne i po prostu nieopłacalne dla nikogo. Poniżej zobaczycie jednego z takich osobników we Fiacie Cinquecento. Jakiś komentarz?

4 komentarze
  1. Jak lubię motofilm to przeraża mnie w ostatnim czasie nadużywanie określenia “idiota” i innych tego typu epitetów w stosunku do osób będących niejako “bohaterami” prezentowanych materiałów. Może trzeba być oryginalnym i tytułować ich zgodnie z jakimiś elementarnymi zasadami dobrej komunikacji? Takie luźne przemyślenia…

  2. Z uporem maniaka : jazda na suwak w przypadku, kiedy za zwezeniem jest zator pomaga tylko tym, ktorzy przyjezdzaja najpozniej i jada lewym pasem. W zaden sposob nie rozladowuje to ruchu. Kazdy kto mysli inaczej, jest idiota.

    1. Wyobraź sobie 1 ciąg 20 klocków. Przesunięcie 1 klocka wprowadza opóźnienie 10 sekund. Przesuwasz je po kolei. Ostatni klocek ma opóźnienie 19 X 10 sekund = 190 sekund. Teraz druga sytuacja, tylko że 2 równoległe ciągi po 10 klocków… Jak dalej wierzysz w to co wierzysz to poczytaj sobie o technologii HT używanej w procesorach intela, gdzie do jednego procesora doprowadzane są 2 wątki.

Komentowanie zostało wyłączone.