Mamy zdjęcia BMW X3 po faceliftingu!

Druga generacja modelu BMW X3 została zaprezentowana w 2010 roku. Dziś w nasze ręce wpadły zdjęcia wersji po faceliftingu [F25].

Z fotografii można wywnioskować, że bawarski producent pokusił się o wymianę przedniego zderzaka, świateł przednich i przeciwmgielnych oraz aluminiową ramkę otaczającą grill.

Jeśli chodzi o silniki, pod maską spodziewamy się kilka nowości.

Na chwilę obecną nie znamy innych szczegółów.

BMW X3 facelift

Via: Autofilou.at

4 komentarze do wpisu „Mamy zdjęcia BMW X3 po faceliftingu!”

  1. Dawniej nie miałem problemu z rozróżnieniem modelu danego producenta . Natomiast dziś modele jednego koncerny są tak do siebie podobne ,że w zasadzie zaczynam mieć problemy z rozróżnieniem ich. To smutne ,że samochody tak naprawdę z różnych klas różnią się tylko detalami ,których człowiek nie zainteresowany motoryzacją nawet nie dostrzeże. Kiedyś BMW 5 to była BMW 5 , seria 7 była serią 7 . A dziś np. nowa C klasa to istny klon ,tylko pomniejszony S klasy (chodzi o wygląd zewnętrzny) . To samo tutaj . Ta nowa X3 z przodu prawie niczym się nie różni od X5..

    • takie niestety czasy nastały. Co wiece gwarantuje ci, ze to auto nie przejedzie wiecej niz 100.000 km…

      • To nie do końca wymysł tych czasów. Porównując E30, E32 i E34 też miały podobną stylistykę. Może trochę więcej detali je odróżniało, ale jednak. Pierwsze generacje A4/A6/A8 podobnie. Tak było i będzie, bo musi się sprzedać. Ktoś, komu podoba się duża S klasa, ale go nie stać, może kupić tańszą 'miniaturę' – C 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.