Druga generacja modelu BMW X3 została zaprezentowana w 2010 roku. Dziś w nasze ręce wpadły zdjęcia wersji po faceliftingu [F25].

Z fotografii można wywnioskować, że bawarski producent pokusił się o wymianę przedniego zderzaka, świateł przednich i przeciwmgielnych oraz aluminiową ramkę otaczającą grill.

Jeśli chodzi o silniki, pod maską spodziewamy się kilka nowości.

Na chwilę obecną nie znamy innych szczegółów.

BMW X3 facelift

Via: Autofilou.at

4 komentarze
  1. Dawniej nie miałem problemu z rozróżnieniem modelu danego producenta . Natomiast dziś modele jednego koncerny są tak do siebie podobne ,że w zasadzie zaczynam mieć problemy z rozróżnieniem ich. To smutne ,że samochody tak naprawdę z różnych klas różnią się tylko detalami ,których człowiek nie zainteresowany motoryzacją nawet nie dostrzeże. Kiedyś BMW 5 to była BMW 5 , seria 7 była serią 7 . A dziś np. nowa C klasa to istny klon ,tylko pomniejszony S klasy (chodzi o wygląd zewnętrzny) . To samo tutaj . Ta nowa X3 z przodu prawie niczym się nie różni od X5..

    1. takie niestety czasy nastały. Co wiece gwarantuje ci, ze to auto nie przejedzie wiecej niz 100.000 km…

      1. To nie do końca wymysł tych czasów. Porównując E30, E32 i E34 też miały podobną stylistykę. Może trochę więcej detali je odróżniało, ale jednak. Pierwsze generacje A4/A6/A8 podobnie. Tak było i będzie, bo musi się sprzedać. Ktoś, komu podoba się duża S klasa, ale go nie stać, może kupić tańszą ‘miniaturę’ – C 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.