Tak żyje młody Emiratczyk!

Niektórzy, a właściwie to całkiem sporo osób ma klawe życie w Zjednoczonych Emirtach Arabskich. Przeglądając Internet natrafiliśmy na profil w serwisie Instagram młodego Emiratczyka (szejka), który w skrócie pokazuje jego codzienne życie. Najszybsze samochody, najdroższe zegarki i najlepsze jedzenie – to u niego codzienność.

Profil o nazwie shyooo5y prezentuje wiele ciekawych zdjęć; w tym SLS AMG po tuningu z niebezpiecznym kotem w tle. Poniżej publikujemy kilka wybranych fotografii.

Zobacz również, jak żyje:

Diler narkotykowy

Syn bogatego tatusia

Emiratczyk_1 Emiratczyk_2 Emiratczyk_3 Emiratczyk_4 Emiratczyk_5 Emiratczyk_6 Emiratczyk_7 Emiratczyk_8 Emiratczyk_9 Emiratczyk_10 Emiratczyk_11 Emiratczyk_12 Emiratczyk_13 Emiratczyk_14 Emiratczyk_15 Emiratczyk_16 Emiratczyk_17 Emiratczyk_18 Emiratczyk_19 Emiratczyk_20 Emiratczyk_21 Emiratczyk_22 Emiratczyk_23 Emiratczyk_24 Emiratczyk_25 Emiratczyk_26 Emiratczyk_27 Emiratczyk_28

Via: Instagram

6 komentarzy do wpisu „Tak żyje młody Emiratczyk!”

  1. Na usta ciśnie się… Nikogo nie obchodzi czym jeździsz. Ty to tylko kupiłeś. Każdy idiota to potrafi. Mało tego – kupił za pieniądze starego. Gardzę.

  2. Fotka z owocami pięknie podsumowuje beznadziejny trend wrzucania zdjęć bogatych ludzi, normalnie pozazdrościć talerz śniadaniowy jak u małpy w zoo.
    ps. Furexy z kosmosu ale smaku 30 letniej whiskey nie posmakuje bo się Mahomet obrazi

Możliwość komentowania jest wyłączona.