Porsche Panamera Stingray GTR jest najnowszym dziełem specjalistów z TopCar. To przykład samochodu, którego właściciel na bank nie posiada w słowniku słów: “ubóstwo”, “bieda” czy “skromność”.

Ale od początku. Panamera Turbo S już seryjnie wygląda jak milion baksów. Ale jeśli komuś to nie wystarcza, TopCar oferuje bodykit, który składa się z nowych zderzaków, maski i drzwi. Całość stoi na aluminiowych felgach ADV.1.

Jeśli chozi o wnętrze, postawiono na purpurę i złoto. Wszystkie materiały są najwyższej jakości; znajdziemy tutaj skórę krokodyla czy akcenty z prawdziwego diamentu. Wiele elementów zostało pomalowanych na kolor złoty.

Cena za przeróbki nie została niestety ujawniona. I dobrze…

Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning Porsche Panamera Turbo S TopCar tuning

Via: TopCar