Oto wnętrze nowego Audi TT 2015

Podczas targów CES Audi zaprezentowało wnętrze nowego modelu TT 2015, który oficjalnie zadebiutuje w ciągu najbliższych miesięcy. Ingolstadt po raz pierwszy stawia na w pełni cyfrowy pulpit; ten wyświetla wszelkie potrzebne informacje, więc nie potrzebny jest jakikolwiek ekran na środkowej konsoli.

„Zegary” to w rzeczywistości 12,3-calowy ekran TFT, który ma dwa tryby. Klasyczny – prędkościomierz i obrotomierz na pierwszym planie oraz „zbajerowany” z mapą i innymi funkcjami.

Trójramienna kierownica wielofunkcyjna została wykonana z aluminium. System MMI współpracuje z touchpadem, a fotele wyglądają na bardziej rasowe.

Audi na targach CES zaprezentowało także system Audi MMI Infotainment. W skrócie – nowe menu, lepsze funkcje i ulepszone sterowanie głosowe… Audi poprawiło także obsługę pokrętła dotykowego o dodatkowe gesty, porównywalne do tych z inteligentnych ekranów mobilnych.

Touchpad Audi Audi TT 2014 Interior Audi TT 2014 Interior Audi TT 2014 Interior audi-tt-interior-4 audi-tt-interior-5 audi-tt-interior-6 audi-tt-interior-7 audi-tt-interior-8 audi-tt-interior-9