BMW M2 Coupe 2014 [rendering]

BMW 2 M PerformanceW zeszłym tygodniu podaliśmy całkiem sporą ilość informacji dotyczących BMW serii 2, więc teraz przyszedł czas na M2. Firma Virtuel-Car postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć własną wizualizację sportowego BMW.

Nawet mało spostrzegawczy widz zauważy, że prezentowana wizualizacja opiera się na oficjalnej fotografii od BMW. Sugerowane propozycje przez Virtuel-Car dla M-Pakietu to oczywiście biały kolor nadwozia z kontrastującymi czarnymi obudowami lusterek, grillem i nowymi progami. Do tego dochodzi jeszcze tylne skrzydło i przedni spojler wykonany z włókna węglowego.

Na chwilę obecną najmocniejszym silnikiem w ofercie serii 2 będzie turbodoładowana rzędowa szóstka o pojemności 3 litrów. Moc podawana przez producenta sięga 326 KM, co w połączeniu z 8-stopniowym „automatem” pozwoli osiągnąć setkę w 4,8 sekundy. Prędkość maksymalna jest nam wszystkim już bardzo dobrze znana i wynosi tradycyjne 250 km/h.

fot: virtuel-car.blogspot.com

1 komentarz do wpisu “BMW M2 Coupe 2014 [rendering]”

  1. Dla mnie seria 2 pozamiatała system. Wygląda rewelacyjnie, jeździ zapewne sakramencko dobrze, szkoda tylko że ją sobie kupie… za 10 lat;(

Możliwość komentowania jest wyłączona.