Prior Design przerabia Mercedesa G [tuning]

Mercedes Benz G KlasaMercedes G to klasyczna terenówka o niezmiennym od lat stylu nadwozia. Powoduje to, że wszyscy tunerzy chwytający się za słynną Gelendę nie mają zbyt dużego pola manewru. Wydaje się jednak, że Prior Design poradził sobie i z tym zadaniem.

Śmiało można napisać, że linia nadwozia Mercedesa G-Klasy nie jest podatna na upływający czas i wciąż prezentuje się fantastycznie. Mimo to tuner Prior Design zdecydował się na pakiet stylistyczny, dzięki któremu będzie można się jeszcze bardziej wyróżnić z tłumu codziennych aut.

Pakiet obejmuje przedni i tylny zderzak oraz trochę poszerzone nadkola. Kolejnym elementem, o który zadbała firma tuningowa to maska z delikatnymi nacięciami. Prior deklaruje, że pakiet pasuje do każdej wersji Mercedesa klasy G w oznaczeniu W463.

Cena wyżej wymienionych modyfikacji to 12 900 euro, ale jeśli kogoś zainteresowały przedstawione na zdjęciach 23-calowe felgi, musi liczyć się z kosztem dodatkowych 7 900 euro. Oczywiście można je kupić wraz z kompletem opon w cenie 1 199 euro.