Ford Focus Facelift 2014 [szpiegowskie]

Nowa wersja Focusa i mocniejszego Focusa ST jest właśnie przygotowywana do swojego debiutu o czym świadczą zdjęcia zrobione przez szpiegów motoryzacyjnych. Prawdopodobnie oba auta pojawią się w salonach sprzedaży już w 2014 roku.
Oba hatchbacki są bardzo wyczekiwane choćby z uwagi na nową linię stylistyczną Forda, która zyskała sobie już wielu sympatyków.

Przewiduje się, że Focus oraz jego mocniejszy brat ST w wersji produkcyjnej po raz pierwszy ujrzą światło dzienne podczas nadchodzącego Motor Show w Genewie lub trochę później w Paryżu.

Facelifting nowej wersji nie będzie zbyt obfity. Delikatną metamorfozę przejdzie grill, który według obecnej mody stanie się jeszcze większy i szerszy. Ponadto mówi się, że tylne światła zostaną lekko przeprojektowane, ale niestety nie widać tego na zdjęciach. Podobno w planach są nawet nowe silniki EcoBoost, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

Ford Focus 2014 facelift spy photos Ford Focus 2014 facelift spy photos Ford Focus 2014 facelift spy photos Ford Focus 2014 facelift spy

FOT: www.Autoblog.gr