Wizualizacja Forda Mustanga 2015 w 3D [Wideo]

Ford Mustang 2015 renderingCharles Cronley już nie może dłużej czekać na nowego Mustanga i jak widać wziął sprawę w swoje ręce. Włączył komputer i postanowił sam stworzyć sylwetkę nowego Mustanga, a następnie upublicznić swoją pracę. Oto efekt.

Krótka animacja Charles’a została stworzona w oparciu o publikowane wcześniej zdjęcia szpiegowskie. Niestety autor nie znał wielu szczegółów dotyczących muscle car’a i całość wygląda bardzo ogóle. Widać, że najbardziej dokładnie został odwzorowany „Astonowy” grill Mustanga.

Cronley sam przyznaje, że animacja rzeczywiście nie jest perfekcyjna z czym ciężko się kłócić. Tak naprawdę jego zabawa nie wniosła nic nowego, a jedynie utwierdza nas w przekonaniu, że nowy Mustang będzie miał więcej wspólnego z Mondeo niż prawdziwymi Muscle Cars.

Przypominamy, że samochód będzie o około 180 kg lżejszy od swojego poprzednika, a w ofercie producenta pojawi się 2,3-litrowy, 4-cylindrowy silnik EcoBoost o mocy 355 KM oraz ten bardziej słuszny V8 o pojemności 5 litrów i mocy około 455 KM. Dostępny ma być jeszcze motor V6 z mocą ponad 455 KM w Shelby GT350.

Źródło: mustangsdaily.com