Internetowy konfigurator Mercedesa S-Klasy

Mercedes klasy S W222 konfiguratorJeśli zastanawialiście się nad zakupem nowego Mercedesa Klasy S i rozmyślaliście przy tym na temat wyposażenia dodatkowego, to niemiecki producent właśnie udostępnił internetowy konfigurator dla swojej limuzyny. Ciekawi cennika?

Jak na razie znane są nam ceny dla rynku amerykańskiego, dla którego wersja S550 została wyceniona na 92 900 dolarów. Oczywiście pewnie nikt nie zdecyduje się na odmianę podstawową i dołoży trochę kasy za dodatkowe wyposażenie. W cenie 5 900 dolarów można zamówić sportowy bodykit i 19-calowe, 5-ramienne aluminiowe felgi. Do tego dochodzą jeszcze dodatki w postaci tylnego spojlera za 500 dolarów, ozdobne zaślepki na piasty za 17 dolarów i ramka na tablice rejestracyjną w cenie 60 dolarów. Oprócz tego producent przewiduje kilka opcji dla urozmaicenia wnętrza.

Po wydaniu kolejnych 4 500 dolarów producent oferuje Premium 1 Package, w którego skład wchodzą wentylowane przednie siedzenia z funkcją masażu, rolety zasłaniające tylne szyby oraz podgrzewane tylne siedzenia i wieniec kierownicy. Jeśli dla kogoś to mało, może wypytać sprzedawce o inne pakiety jak na przykład Air Balance.
Decydując się na S-Klasę możemy wybrać spośród 11 kolorów nadwozia, które oczywiście są do siebie bardzo podobne, 12 kolorów wnętrza w 4 typach wykończenia. Dodatkowo w konfiguratorze można znaleźć 5 wzorów felg aluminiowych w rozmiarach do 20 cali. Ponadto w ofercie jest system nagłośnienia Burmester i Driver Assistance Package warty 2 800 dolarów.

Dla wielbicieli szybkiej jazdy i liter AMG na klapie bagażnika producent proponuje S63 AMG w podstawowej wersji dostępnej od 139 500 dolarów.

Jeśli chcecie pobawić się w konfigurowanie nowego Mercedesa klasy S, zapraszamy na http://www.mbusa.com/mercedes/vehicles/build/class-S/model-S550V#appearance

Źródło: WCF

1 komentarz do wpisu “Internetowy konfigurator Mercedesa S-Klasy”

  1. na polskiej stronie Mercedesa konfigurator nowej klasy S dostępny jest od co najmniej 1,5 miesiąca…

Możliwość komentowania jest wyłączona.