Groupon Starter [ciekawa inicjatywa]

Groupon StarterGroupon wyszedł z ciekawą inicjatywą. Wiem, że prawdopodobnie guzik Was to obchodzi, bo przeglądacie tego bloga wyłącznie dla nowości motoryzacyjnych, szczególnie, że Frankfurt Motor Show trwa w najlepsze.

Dlatego będzie krótko. O co dokładnie chodzi? Chyba każdy z was wie, co to jest Groupon. Jest to portal, na którym można dokonywać zakupów, dzięki czemu niektóre usługi są nawet kilkadziesiąt % tańsze. Groupon Starter to nowy, bardzo ciekawy pomysl, który powinien zainteresować przynajmniej część z was.

Groupon spośród 18 projektów chce do 15 września wyłonić 6 projektów, które są najbardziej potrzebne w danym mieście i cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Zwycięzcy otrzymają od firmy 10 tysięcy złotych na realizację swojego projektu. Korzyść odnosi więc nie tylko Groupon, ale również użytkownicy i potencjalni zainteresowani ciekawą usługą w swoim mieście.

Czego sobie życzycie w swoim mieście? Brak jakiego Groupona doskwiera wam najbardziej? Może komuś z Was uda się znaleźć coś 'ze sfery motoryzacyjnej” i podzieli się linkiem w komentarzach poniżej?

Gdzie głosować? KLIKNIJ TUTAJ – GROUPON STARTER.