BMW X6M tuning Cam ShaftCamShaft wziął na warsztat niemieckiego crossovera BMW X6M i postanowił dokonać w nim kilku modyfikacji wzmacniających oraz stylistycznych. Prace tunerów zostały oczywiście sfilmowane i całość możecie zobaczyć poniżej.

Film przedstawia prace tunerów nad oklejaniem samochodów takich jak Porsche, Lamborghini i prezentowane BMW. Firma dodaje, że cena takiego zabiegu to 2 450 euro i obejmuje on wszystkie widoczne elementy pojazdu. Oczywiście kawałki folii na karoserii to nie wszystko, bo najwięcej modyfikacji zyskał silnik X6M.

PP-Performance przy współpracy z Vorsteiner nieco odmienili wygląd zewnętrzny auta. Postarali się o kilka dodatków z włókna węglowego takich jak przedni i tylni spojler, dyfuzor oraz maska.

Pod maską auta znajduje się 4,4-litrowy silnik Twin-Turbo V8, który w standardzie oferuje 555 KM i 608 Nm. Jednak po dopłaceniu 16 tysięcy euro tuner oferuje podkręcenie mocy do 720 KM i momentu obrotowego do 1000 Nm. Było to możliwe dzięki przeprogramowaniu ECU, montażu nowego kolektora i wyścigowego katalizatora.