BMW X6 M Design EditionOstatnio powstaje wiele pakietów i modyfikacji dla BMW X6 M. Widać potężny SUV zyskał sympatię tunerów. Tym razem chodzi o fabryczny zestaw nowych części, który został właśnie odsłonięty, a jego produkcja zostanie ograniczona do 100 egzemplarzy.

Nowe dodatki to przedni splitter wykonany z włókna węglowego, matowo-czarny grill i lżejsze 21-calowe aluminiowe felgi. Ponadto Design Edition obejmuje tylny spojler wykonany również z włókna węglowego i dyfuzor wkomponowany w zderzak. Opcjonalnie można zamówić też charakterystyczne pasy zdobiące boki karoserii.

Wnętrze również zostało odmienione. Deska rozdzielcza może być pokryta skórą w odcieniach Black lub Mugello Red. Skórę możemy również zobaczyć na siedzeniach i materiałach wykończeniowych. Fotele są pokryte dwukolorową Merino, a całość jest utrzymana w kolorze nazwanym jako Piano Black. Jednak to nadal nie koniec wiele mówiących nazw. Kolor kontrastujących szwów w tapicerce zwie się Mugello Red. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest plakietka z numerem egzemplarza.

Tuner nic nie wspomina o zabiegach mechanicznych więc prawdopodobnie pod maską znajdziemy silnik układu V8 z podwójnym doładowaniem i pojemności 4,4 litra. Jego parametry to 555 KM i 680 Nm, dzięki czemu X6 M osiąga upragnione 100 km/h w czasie 4,7 sekundy, a prędkość maksymalna została z góry ustalona na 250 km/h.