BMW 1 GT rysunkiW Internecie pojawiły się rzekomo rysunki przedstawiające BMW serii 1 GT (Gran Turismo), które wyciekły z chińskiego Urzędu Patentowego.

Auto na poniższych zdjęciach nawiązuje do Active Tourer Concept pokazanego podczas zeszłorocznych targów w Paryżu. Wszystko na to wskazuje, że obrazy są autentyczne; BMW rzeczywiście ma zamiar w niedługim czasie wypuścić na rynek serię 1 GT.

Przypomnijmy, że Active Tourer Concept jest wyposażone w kombinację hybrydową – 1,5 l trzycylindrowy silnik benzynowy połączony z jednostką elektryczną (łączna moc 190 KM). Możliwe, ze ten sam zestaw trafi pod maskę produkcyjnej wersji serii 1 GT. Nie zabraknie też tradycyjnych wersji benzynowych oraz wysokoprężnych.

Nowe BMW serii 1 GT wejdzie do sprzedaży w połowie przyszłego roku i zostanie oparte na nowoczesnej platformie UKL. Co ważne, auto ma być oferowane nie tylko w wersji 5-drzwiowej, ale również jako 7-osobowy samochód rodzinny.

BMW serii 1 GT – zdjęcia szpiegowskie (przednionapędowe BMW)

FOT: Auto.sohu.com

1 komentarz
  1. Bardzo ciekawi mnie, jak będzie wyglądała ta Be-eMka w wersji 7-osobowej! Biorąc pod uwagę te projekty, to będzie to coś zbliżonego do: http://www.mazda.pl/showroom/mazda5/overview/ (tylko pewnie bardziej hatchback niż minivan). A
    ogólnie te grafiki może nie robią super wrażenia, ale są też już zdjęcia i tam
    prezentuje się bardzo dobrze.

Komentowanie zostało wyłączone.