Specjalna edycja Rolls-Royce Ruby na sprzedaż w Abu Dhabi

Rolls Royce specjalna edycjaNiezwykle limitowana edycja Rolls-Royce trafi w krótce do salonu Abu Dhabi Motors w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Rolls-Royce Phantom Coupe nazwany „Ruby Limited Edition” jak sama nazwa wskazuje zainspirowany jest pięknem i szlachetnością rubinu i będzie stanowić istotny element całej konstrukcji pojazdu.

Brytyjski producent ujawnił zdjęcia koncepcyjnego modelu wykonany przez Kadhim Al Helli i Brand Manager w siedzibie Abu Dhabi Motors. Jednak model zostanie wykonany ręcznie przez specjalistów w domu Rolls-Royca w Goodwood.

Pojazd pomalowany jest w niezwykle rzadki kolor „Merlot Mica”, a wewnątrz oko cieszą podwójne wykończenie „Seashell” i „Mugello Red”. Wstawki „Ruby Merquetry” zdobią przednie i tylne zagłówki oraz schowek. Poza tym, na życzenie klienta limuzynę można doposażyć w zegar zdobiony rubinami podświetlany odcieniem nazwany „Spirit of Ecstasy”

Program „upiększający” przeznaczony jest dla klientów Rolls-Royca, którzy chcą podkreślić swój własny, unikatowy charakter. Osobiście sądzę, że ultra-luksusowy samochód spodoba się szejkom słynącym ze słabości do „błyskotek”. Wskaże, rubin od dawien dawna uważany jest za symbol miłości, energii oraz… majątku.