Rolls-Royce Ghost Black Bison by Wald International

Rolls Royce Ghost tuningMyśleliście, że Rolls Royce pokryty rubinami to szczyt luksusu? Cóż, inżynierowie z Wald International doszli do wniosku, że nie i przygotowali nietuzinkowy tuning Rolls Royca Ghost Black Bison.

Przede wszystkim, projektanci skupili się na wyglądzie, czego owocem jest nieszablonowy przedni zderzak ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED, liczne spojlery, przeprojektowany tylny zderzak z dyfuzorem czy charakterne, poczwórne końcówki układu wydechowego. Kropkę nad „i” stawiają ogromne aluminiowe felgi.

Pod maską jest równie ciekawie… 6.6 litrowy silnik V12 dostarcza 563 „jurnych” kucyków oraz 780 Nm momentu obrotowego. W połączeniu z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów, limuzyna do setki rozpędza się w zaledwie 4,9 sekundy, a prędkość maksymalna została ograniczona do 250 km/h.

Jeżeli jesteś właścicielem Rolls Royca i chcesz zrobić na mieście trochę zamieszania to warto rozważyć zakup tego pakietu, za który Wald International życzy sobie „jedyne” 277.155 euro.