Pakiet stylistyczny do Nissana Juke – 15RX Personalized Package

15RX Personalized PackageNissan projektując Juke’a zdecydował się na bardzo odważną stylistykę, co raczej jest pozytywnie odbierane przez klientów, a zwłaszcza klientki. Jednak duża ilość tych aut sprawia, że nawet taki design może zginąć w tłumie. Teraz, aby się wyróżnić producent proponuje pakiet 15RX Personalized Package.

Może zmiany nie są bardzo znaczące, ale to już zawsze coś. Od razu można zauważyć rzucające się w oczy białe pasy zdobiące maskę samochodu, a także kontrastujące z karoserią obudowy lusterek bocznych. Zmienione zostały również felgi na 17-calowe wykonane z aluminium. 15RX Personalized Package oferowany jest w kolorach nadwozia Passion Red oraz Night Veil Purple.

We wnętrzu projektanci nie zmienili zbyt wiele. Ograniczyli się do dwukolorowej tapicerki w odcieniach czarny z czerwonym oraz szary z czarnym.

Pod maską bez zmian. Małego crossovera w podstawowej wersji napędza benzynowy silnik o pojemności 1,6 litra, który generuje 114 KM i 150 Nm. Jak widać w tym wypadku sportowe pasy nie spowodowały gwałtownego przyrostu mocy.

Pakiet 15RX Personalized Package do Nissana Juke będzie kosztował 14 945 euro.