Kolejny teaser Mercedesa GLA 2014 przed Frankfurt Motor Show [wideo]

Mercedes GLA teaserWczoraj mogliśmy przeczytać, że Mercedes GLA zadebiutuje na Frankfurt Motor Show, a już dziś producent opublikował kolejny teaser swojego crossovera. Tym razem możemy się lepiej przyjrzeć maszynie.

Wczorajszy teaser nie był najlepszej jakości. Przypominał trochę bazgroły na okładce zeszytu ucznia z podstawówki. Oczywiście bardzo uzdolnionego plastycznie ucznia. Tym razem mamy dla Was film, na którym widać już nieco dokładniej fragmenty Mercedesa GLA.

Wiemy już, że Mercedes GLA będzie bazował na obecnej klasie A i większość dodatków zostanie z niej przeniesiona. Zwiększy się oczywiście prześwit na rzecz crossovera, ale i lekkiej zmianie ulegnie przód samochodu.

Pod maską zobaczymy jednostki znane z klasy A, B oraz CLA. Tak więc, klient będzie mógł wybrać jednostkę 1,8 litra o mocy 134 KM, 1,6 litra o mocy 120 KM, 2,0 l z mocą 207 KM oraz diesla 2,1 litra dysponującego mocą 168 KM. Dla poszukujących wrażeń, pozostaje silnik z doładowaniem od AMG o pojemności 2,0 l i mocy 360 KM i momencie 450 Nm.