BMW i8 2014 wideoNa temat nowego hybrydowego BMW i8, które ma zadebiutować na Frankfurt Motor Show pisaliśmy już kilkukrotnie. Jak widać Niemcy ciągle chcą podgrzewać atmosferę przed debiutem i tym razem udostępnili dla szerszej publiczności trzy filmy dotyczące i8.

Wrześniowe targi motoryzacyjne we Frankfurcie zbliżają się wielkimi krokami, więc każdy producent robi co może, żeby zwrócić na siebie jak największą uwagę, Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o osiągach hybrydowego i8 i musimy przyznać, że są imponujące. Teraz jednak przyszedł czas na wideo z testów na hamowni i tunelu aerodynamicznym oraz krótkie nagranie z procesu projektowania.

Oglądając materiały trzeba przyznać, że nie są zbyt porywające. Z pewnością byśmy woleli, żeby BMW i8 testował jakiś szaleniec jadąc w kłębach białego dymu po torze wyścigowym, ale niestety jest „trochę” inaczej. Tak bardziej po niemiecku. Zamiast tego widzimy kilku panów w koszulach z poważnymi minami, co siedzą przed komputerem i klikają myszką, tak jakby od tego zależało ich dalsze życie.

Miejmy jednak nadzieje, że jazda hybrydowym BMW i8 dostarczy nam więcej adrenaliny.

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.