Nowe Audi RS6 reklamaPomysł, aby na co dzień jeździć autem wyczynowym wydaje się być dość dziwny i w zasadzie abstrakcyjny. Jednak Audi zamiast R18 e-tron quattro proponuje nam inne auto, które dostarczy nam takich samych wrażeń. Zgadniecie jakie?

Oczywiście, że model RS6. Audi właśnie przygotowało kampanie, która przekonuje, że RS6 jest tak dobre jak R18 e-tron quattro, tyle że trochę lepsze. Chyba nie trudno się domyślić, że chodzi o przestrzeń wewnętrzną i funkcjonalność na co dzień. W ten sposób producent przekonuje nas, że Audi RS6 jest idealnym samochodem. Dosłownie „Perfect fit”. Zgadzacie się z tym?

Dla wszystkich tych, co chwilowo zapomnieli, czym jest RS6 przypominamy, że jest to „zwykłe” kombi z nieco mocniejszym silnikiem niż standardowe TDI. Pod maską pracuje podwójnie doładowane V8 o pojemności 4 litry, mocy 560 KM i momentem 700 Nm. W połączeniu z 8-stopniową skrzynią i napędem na wszystkie koła, samochód przyspiesza do setki w czasie 3,9 sekundy, a wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się dopiero na 305 km/h.

1 komentarz
  1. Co audi to audi 🙂 w każdym wydaniu super samochód. Jak nie mogę od ojca wziąć to dylam do wypożyczalni np: Panek i heja w miasto. Wcześniej nie mogłem bo nie spełniałem wymogów wiek itp. Teraz spokojnie na weekend z dziewczyną. Sama przyjemność prowadzenia audi – komfort, dynamizm, elegancja.

Komentowanie zostało wyłączone.