Surfujące Fiaty 500 – ciekawa akcja promocyjna włoskiej marki w Stanach Zjednoczonych [WIDEO]

Fiat 500 na wodzieSamochód to bez wątpienia największy wynalazek stworzony przez człowieka. Wystarczy się tylko przez chwilę zastanowić, a odkryjemy, że gdyby nie auto, to otaczający nas świat nie byłby kompletny. Dowodem możliwości samochodu są trzy Fiaty 500, które z łatwością radzą sobie w wodnym otoczeniu.

Dzięki istnieniu samochodów nasze życie staje się wiele prostsze. Auta stosujemy nie tylko do przemierzania większych odległości, ale także w mniej oczywistych sytuacjach. Okazuje się, że Fiat odnalazł kolejne zastosowanie swoich małych „pięćsetek”. Włoskim inżynierom udało się stworzyć samochody pływające po wodzie. Jak im się to udało?

Do końca tego nie wiadomo, gdyż Fiat nie podaje żadnych istotnych szczegółów. Wiemy jedynie, że każdy z zaprezentowanych maluchów ma „silnik o dużej mocy”, ale nie wiemy co dokładnie kryje się pod kamuflażem niewinnych Fiatów 500.

Wiadomo jedynie, że akcja ta ma charakter promujący włoską markę w Stanach Zjednoczonych. Pływające auta można było zobaczyć podczas otwarcia imprezy Vans U.S. Open of Surfing w Huntington Beach w Kalifornii. Z pewnością była to duża atrakcja dla tamtejszych surferów.

2 komentarze do wpisu „Surfujące Fiaty 500 – ciekawa akcja promocyjna włoskiej marki w Stanach Zjednoczonych [WIDEO]”

Możliwość komentowania jest wyłączona.