Subaru wypadek w tunelu RosjaKażdy z nas doświadczył szybkiej jazdy po publicznych drogach. Osobiście uważamy, że to nic złego, ale pod jednym warunkiem. Trzeba być pewnym, że sytuacja na to pozwala i nie stwarzamy zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Niedoświadczeni kierowcy często mają problem z oszacowaniem ryzyka. Gdy dochodzi do tego grupa kolegów – pasażerów, którym wypada zaimponować sytuacja robi się nieciekawa. Na filmie zza wschodniej granicy kierowca Subaru Imprezy WRX STI wyraźnie stara się popisać umiejętnościami przed znajomymi na ruchliwej drodze.

Z prędkością bliską 200 km/h lawiruje między samochodami goniąc motocyklistę. Robi to wrażenie na pasażerach, ale jednej rzeczy nasz bohater nie przewidział. W tunelu stworzył się korek i kierowca nie jest w stanie zatrzymać rozpędzonej Imprezy. Próbując uniknąć zderzenia wbija się pomiędzy dwie kolumny samochodów.

Całe szczęście nikt nie ucierpiał. Mamy nadzieję, że kierowca wyciągnie wnioski. My z kolei mamy kolejne potwierdzenie, że na drodze nie jesteśmy bezpieczni, nawet stojąc w korku.