Jeremy Clarkson to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób na tym świecie. Swoimi ostrymi komentarzami nie tylko śmieszy, ale i szokuje. Znany jest nie tylko z tego, co mówi, ale też z tego, co pisze. Tak się składa, że w Polsce już 7 listopada będzie miała miejsce premiera jego najnowszej książki „Wytrącony z równowagi”.

Po raz kolejny będziemy mogli wybuchać śmiechem. Dowiemy się m.in. jak to jest prowadzić samochód, który nie ustaje w wysiłkach, by pozbawić nas życia. Razem z Clarksonem staniemy oko w oko z ekowariatami i przedrzemy się przez las fotoradarów.
Chcecie wiedzieć więcej? Proszę bardzo! Współprowadzący Top Gear’a podzieli się z nami spostrzeżeniami na temat świata samochodów sportowych, wyjaśni powód, dla którego uważa Sankt Moritz za najbardziej zwariowane miasto na ziemi, wyśmieje mycie samochodu i opowie o tym, co czuje będąc pasażerem.

Nie możecie się już doczekać tej szalonej podróży na kartkach książki Clarksona? Jeszcze trochę – 7 listopada będziecie mogli udać się po swój, własny egzemplarz. Chyba, że… wcześniej wygracie go u nas! Już niedługo ogłosimy konkurs, w którym do zdobycia będą dwa egzemplarze najnowszej książki Jeremiego Clarksona „Wytrącony z równowagi”. Miejcie się na baczności!

5 komentarzy

Komentowanie zostało wyłączone.