Kierowca Volkswagena Golfa cabrio cztery razy uderza w przód Ferrari F430 [WIDEO]

Kierowca Volkswagena Golfa cabrio uderza Ferrari F430Z góry uprzedzam, że jeśli jesteś wielkim fanem Ferrari, albo po prostu szanujesz tę markę, wideo poniżej może być dla ciebie szokujące. Filmik został nakręcony gdzieś we Francji i pokazuje dwóch starszych panów w Golfie Cabrio, którzy podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego, cztery razy walą w przedni zderzak Ferrari F430.

Kiedy zobaczyłem dwóch starców w VW, wiedziałem co się stanie… Kierowca był kompletnie nieostrożny i cztery razy trafił w Ferrari F430, uszkadzając jego niewiarygodnie piękny lakier, który kosztuje 30.000 dolarów” – powiedział autor filmu.

Cóż, niektórzy po prostu nie mają szacunku do własności innych.

4 komentarze do wpisu „Kierowca Volkswagena Golfa cabrio cztery razy uderza w przód Ferrari F430 [WIDEO]”

  1. w sumei jak ciul mu podjechał pod sam zderzak, to powinien się z tym liczyć… (często gęsto pieniądze nie idą w parze z rozumem..)

  2. We Francji to zupełnie normalne. Dobrze i tak, że robił to delikatnie. Gdyby tam stał drugi Golf to po prostu by go przepchnął swoim 🙂

  3. Tak tylko pytanie czy to Ferrari bylo zaparkowane prawidlowo, bo z tego co ja widzialem to cymbal zaparkowal specialnie tak zeby wystawal a pozniej krecil filmiki. Na 100% ten kutas co to filmowal nie ma szacunku dla prywatnosci pokazujac numer rejestracyjny na youtube.

  4. Bez przesady z tymi 30.000 dolców. 30 tys. to kosztuje może pokrycie całości. Ten skraweczek zderzaka (!) ułameczek tej kwoty. Zresztą jak ktoś używa auta w mieście, to musi się liczyć z tym, że auta się używa, a nie na nie patrzy. Szczególnie gdy parkuje w taki sposób.

Możliwość komentowania jest wyłączona.